Oleme Tallinnas baseeruv väike arhitektuuribüroo ning oleme koos tegutsenud 2014 aastast. Meid seob sarnane arhitektuuritunnetus ja lähenemine projektidele. Väike kollektiiv tagab kindla loomingulise kontrolli projektide üle ning võimaldab kõigil tiimi liikmetel osaleda otsustamise protsessis, hoides töö kvaliteeti kõrgel olenemata projekti suurusest või tüübist. Alustame projekte alati koos, kuna tiimina täiendame teineteist. 

Uue projektiga alustades pöörame suurt tähelepanu olemasolevale kontekstile, püüame analüüsida, mis on koha eripärad ja tunnetus, mis on tugevused, mida tuleks esile tuua ja probleemid, mida tuleks arhitektuuriga lahendada. 

Meie põhifookuseks arhitektuuris on tugeva idee ja kontseptsiooni väljatöötamine. Selleks andis meile tugeva põhja meie magistriõppeprogramm, mis koosnes erinevatest interdistsiplinaarsetest workshoppidest. Hindame väga konstruktiivset kriitikat ning dialoogi ideede arendamise protsessis. Oleme seotud ka teadustöö ning õpetamisega Tallinna Tehnikaülikoolis, mis aitab olla kursis eriala kaasaegsete väljakutsetega.  

Tegeleme jätkuvalt uute väljakutsetega töötades välja uusi lahendusi oma igapäevatöös ning arvestades iga uue projekti unikaalsete eripäradega. Kõik projektid on meile olulised olenemata nende suurusest.

arhitektuurne projekteerimine
rekonstrueerimisprojektid
sisearhitektuur
projektijuhtimine
konsultatsioon
BIM projekteerime
BIM koordineerimine
3d visualiseerimine